LASER
Q-SWITCH

Laser Q-switch to innowacyjne oraz nowoczesne urządzenie do zabiegów usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, niwelowania przebarwień, piegów oraz zmian pigmentacyjnych. Jego działanie polega na wysyłaniu ultrakrótkich impulsów światła o wysokiej energii. Energia lasera gromadzi się w miejscu występowania barwnika i rozkłada go na małe cząsteczki. Zabieg jest bezpieczny i pozwala usunąć wieloletni tatuaż nie pozostawiając blizn. Wiązka światła jest kierowana wyłącznie w tusz dzięki czemu tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Laser powoduje rozbicie cząsteczek które są usuwane z organizmu. Z dnia na dzień barwniki słabną co powoduje znikanie tatuażu że skóry. 

Długość fali 1064 nm pozwala usunąć ciemne kolory (czarny, niebieski, zielony) zaś 532 nm jest przeznaczony do kolorów jaśniejszych. zabieg powtarzany jest od 6-8 tygodni a usunięcie zależy od koloru wielkość oraz indywidualnej reakcji na laser. Miejsce poddane działaniu lasera staje się białe, po ok.1 h robi się czerwone, powstać również może obrzęk, który samoistnie zanika po 2-3 dniach. Obrzęk ten sygnalizuje nam, iż barwnik został trafiony wiązką lasera. Laser neodymowy-yagowy(Nd yag) Posiada właściwości wszechstronne. Można wykonywać nim “black doll” tzw Hollywoodzki zabieg węglowy obecnie popularny na rynku kosmetycznym. Skóra pokryta specjalistyczna maska z aktywnym węglem skutecznie przyciąga i wchłania toksyny. Wykorzystując promienie lasera pozyskiwana jest energia światła powodując mikroeksplozje,w następstwie tego zostaje złuszczona warstwa naskórka. Zabieg polecany dla osób z trądzikiem oraz plamami pigmentacyjnymi. Wykonując go w seriach (3-6 zabiegów) daje spektakularne efekty.

Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Skóra staje się gładsza, ujednolicona a wydzielanie sebum zostaje uregulowane.

Close Menu